Yerel Bilinirlik

Büyük marka olmak için, markanın kendi şehrine hakim olması gerekmektedir.

Yerel bilinirlik reklamları, insanlar işletme konumlarınızın yakınındayken reklam göstererek işletmenizin yakınındaki insanlara erişmenize yardımcı olur. Harita kartının yanı sıra ‘Şimdi Ara’ ve ‘Yol Tarifi Al’ düğmeleri gibi daha fazla yerel bağlam sunan bu reklamlar, işletmenizin müşteri sayısını yükseltmenize ve satışlarını artırmanıza yardımcı olabilir.

İşletmenizin Google kaydını yapıyoruz.

SEO Uzmanlarımız tarafından, işletmeniz ve websiteniz google’a kayıt ediliyor. Yerel aramala kelimeleriniz analiz edilerek, websitenizin içeriği aramalara göre optimize edilmektedir. Bu süretçten sonra Panda Sosyal Medya ile zirvenin keyfini yaşayacaksınız.

Görüşler

Yerel bilinirlik kampanyamızı yayınladıktan sonra Antalya'daki şubemize normalden çok daha fazla yeni müşterinin geldiğini gördük. Düzenli müşterilerimiz de gelmeye devam ediyor ama şimdi yepyeni bir grubun küçük bir kısmını oluşturuyorlar.
Sinan Büker
Sinan Büker
Patron

Neler Yapıyorsunuz?

İşiniz İçin Profesyonel Araçlar

Panda Sosyal Medya Profesyonel Araçlar kullanarak görülmenizi sağlıyor.
Anahtar Kelime Araştırma
Yerel Bilinirlik aramalarında, müşteri potansiyelinizin yapacağı aramaları araştırarak, web sitenizi buna uygun şekilde optimize ediyoruz.
Raporlama
Çalışmalarımızın sonuçlarını görmek için, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda haftalık, 15 günlük, aylık, 6 aylık ve yıllık olmak üzere rapor hazırlıyoruz.