Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal Medya Pazarlaması

Kişisel veya kurumsal hesaplarınızın doğru ve kaliteli bir yöntem kullanılarak daha da gelişmesini ve geniş kitlelere hitap etmesini istiyorsanız en doğru adrestesiniz.
  • Marka Takibi,
  • Sosyal Medya Yönetimi, 
  • Kurumsal ve  Şahsi Profil Tasarımı,
  • Sosyal Medya Yarışmaları,

gibi hizmetlerimiz ile Panda Sosyal Medya Ajansı olarak öncelikli hedefimiz sizleri mutu etmek. Bunun en uygun yolu da sosyal medya hesaplarınızın doğru analizidir.

İşiniz İçin Profesyonel Araçlar Sunuyoruz

Panda Sosyal Medyanın yetenekleri;
100%

Monitoring

Markanız hakkında konuşulanları takip ediyoruz, dinliyoruz, izliyoruz ve problemleri ortadan kaldırmak için size çözüm üretiyoruz.

Şimdi İletişime Geç!
100%

Sosyal Medya Yarışmaları

Markanızın veya işletmenizin viral pazarlama şeklinde daha çok müşteri potansiyeline ulaştırmak için sosyal medyada çok sevilen fenomenlerle iş birliği yapıyoruz.

Şimdi İletişime Geç!
100%

Sosyal Medya Yönetimi

Markanıza ait kurumsal hesapların akademik bir dille yönetilerek, sizleri müşterilerinize karşı prezantabl bir sergiliyoruz.

Şimdi İletişime Geç!
100%

Kurumsal ve Şahsi Profil Tasarımı,

Markanıza yada şahsınıza ait hesaplarınızın kurulması için ekibimizde bulunan grafiker arkadaşlarımızın talepleriniz doğrultusunda benzersiz ve size özel profil tasarımı gerçekleştiriyoruz.

Şimdi İletişime Geç!

Sosyal Medya Promosyonları

İçerik Pazarlama
Sosyal Medya da binlerce takipçisi olan fenomenlere markanızı ve ürünlerinizi tanıtacak şekilde viral pazarlama sağlıyoruz. Markanızı sosyal medya gören müşterilerinizin marka bağımlılığı artmakta ve yeni müşteri kazanımı sağlarsınız.
Harika Sonuçlar
Viral pazarlama ile harika kazançlar sağlayacaksınız. Daha sosyal olan bir markaya karşı müşterileriniz tarafından takdiri ile karşılaşacaksınız.

Müşterilerimiz Neler Dedi?

Ürünlerimizi, instagram fenomenlerinin sayfasında paylaştılar. Mevcut müşterilerimiz bunu gördüklerinde olumlu tepki gösterdiler. Çalışma sonrası çok fazla yeni müşteri kazandık. Teşekkürler Panda.
Sinem Çelik
Sinem Çelik
Butik İşletmecisi
Televizyon programlarında gördüğümüz o ünlü gezginlerinin birini kendi restaurantımızda ağırladık. Çok güzel çalışma yapıldı. Panda Sosyal Medya sayesinde restaurantımız tüm Türkiye tarafından öğrenildi. Daha çok talep alıyoruz artık.
Halis Küçükkazan
Halis Küçükkazan
Restaurant işletmecisi