SEO Optimizasyonu

Arama Motorlarında Zirve Keyfi Panda da!

Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu – SEO)
arama sonuçları üzerinde hedeflenen kelimelerde arama yapıldığında üst
sıralarda yer almak için yapılan bir dizi işlem sonucudur.

90
%
Organik Trafik artışı
99
%
Hemen Çıkma Oranın Düşürülmesi
90
%
Tekil Ziyaretçi Artışı
60
%
Sayfa Görüntülenmelerinin artması
Web siteniz gerek tasarımı gerekse içeriği açısından son derece doyurucu olabilir, sitenizin adresini bilen binlerce kişi tarafından ziyaretçi akınına uğruyor olabilirsiniz.
  • Peki ya sitenizin adresini bilmeyen milyonlarca kişiyi göz ardı mı edeceksiniz? Bize sorarsanız etmemelisiniz. Pandalar olarak bu noktaya devreye girecek, web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarındaki sıralamalarını yükselteceğiz
  • Arama motorlarında üst sıralara yükselmek uzun ve dikkat gerektiren bir süreç olduğundan, sizin için son derece titiz çalışıp yükselişinizi sağlayacağız

Arama Motoru Optimizasyonunda Yaptıklarımız.

İçeriklerinizi Yeniden Derliyoruz
Websitenizin organik aramalarını artıracak optimizasyon çalışmaları yaparak, mevcut arama trafiğinizi katlıyoruz.
Birinci Sayfa SEO
Websitenizin, giriş sayfasını seo kriterlerine uygun olarak optimize ediyoruz. Sayfanıza giren insanları daha çok sitede online kalması için stratejiler uyguluyoruz.
Link İnşaası
Sayfanızın içeriği ile linklerini aynı doğrultuda inşaa ediyoruz Sitenizi yeniden elden geçiriyoruz. Sıfırdan zirveye çok kısa bir sürede çıkıyoruz. En çalışkan Pandalar bizde.

Website Analizi

Web sitenizi, tüm detayları dikkate alarak SEO kriterlerine göre analiz ediyoruz. Uygunsuz ve eksik olan kısımları onarıyoruz. İhtiyaçlarınızın doğrultusunda çalışma sağlıyoruz.