Mailing Çalışması

E-postalarla gelen kazanç

Toplu halde yapacağınız gönderimlerde ilgili kişi ve kurumları istediğiniz her konudan haberdar edebilirsiniz. Bu anlamda mailing, büyük kitlelere ulaşmak konusunda kullanacağınız etkili yöntemlerden biri olacaktır.
Sizin için hazırlayacağımız mailinglerde görselin ve metnin birbirini tamamlayıcı nitelikte olmasına özen göstereceğiz. Böylece Panda Sosyal Medya Ajansı aracılığıyla binlerce kullanıcıya ulaşan mailleriniz etkin ve geri dönüş garantili olacak.
  • Markanızın kimliğini yansıtan özel hazırlayacağımız mailing şablonları ile daha önce sizle temas kurmuş olan müşterilerinize sizin hakkınızda olumlu düşünmesini amaçlıyoruz;
  • E-postlarınız tıklandıkça kazanacaksınız. Mailing çalışmasının ardından sizlere hazırlayacağımız özel raporlar ile,  kaç adet mail attığınız, kaç kişi tarafından tıklandığı, websitenize kaç kişinin girdiğini size analiz edip bildiriyoruz.

Bize Mailing Projen Hakkında Ulaş

Siz de mailing çalışması yaptırmak istiyorsanız, yan tarafta görünen butondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Mailing Çalışmasını Nasıl Yapıyoruz?

Markanıza ait mailing çalışmasının adımlarını aşağdaki gibi gerçekleştiriyoruz.
Amacın Belirlenmesi
Sizler tarafından bize bildirilen mailingin amacının ne olduğuna dair belirleme yapıyoruz. Bu amacı çalışmada en belirgin şekilde gösteriyoruz.
İzleme & Raporlama
Amaçlarınız doğrultusunda hazırlanan şablonun sizin belirlediğiniz e-posta listesine gönderiminden sonra, e-postalarınızın kaç kişiye ulaştığı, kaç kişinin açıp okuduğu ve kaç kişinin sizinle temas kurduğunu takip edip size rapor halinde sunuyoruz.
Şablonun Tasarlanması
Amacınıza özel daha önce kullanılmamış web geliştiricilerimiz tarafından markanıza özel mailing şablonu belirliyoruz. Bu şablonda markanın renklerini kullanıyoruz. Benzersiz ve size özeldir.
Pazarlama Kampanyaları
Yapılan mailing çalışmasının raporunun teslim edilmesinden sonra, kampanyayı daha yararlı hale getirmek için, dijital pazarlama uzmanlarımız tarafından sizlere özel teklifler hazırlanır.