Hakkımızda

Panda Sosyal Medya Reklam Ajansı markası 22 senelik tecrübesi olan Aktuel Event çatısı altında 2017 yılında Batuhan Ülker öncülüğünde kurulmuştur. Genç ve dinamik ekibiyle Antalya merkezli ajansın Ankara’da da ofisi bulunmaktadır.

Panda Sosyal Medya; kreatif, üretken, dinamik ve her soruna 7/24 cevap verebilen bir ajans olma niteliği taşımaktadır. Bir reklam ajansının müşterilerine sağladığı bütün imkanı sağlayan Panda Sosyal Medya, dijital alan, açık hava ve TV reklamlarıyla bütün reklamlarınızı son kullanıcıya en iyi şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Sosyal medya yönetimi, stratejisi öncelikli olmak üzere açık hava reklamları, dijital reklamlar, kurumsal kimlik, promosyon ürünleri ve web sitesi çalışmaları gerçekleştirmektedir. Siyasetten eğitime, gıdadan teknolojiye, finanstan sağlığa kadar zengin bir alanda çalışıyoruz. Bütün sektörlere hakim ekibi ile Panda Sosyal Medya, iletişim anlayışımızı birlikte çalıştığımız markalara aktararak daha fazla kazanmalarını sağlıyoruz.

Tüm süreçleri kendi bünyesinde sürdüren sayılı ajanslardan biri olan Panda Sosyal Medya Ajansı, markanıza en uygun stratejiyi belirliyor, kreatif süreçlerle planlamayı birlikte yürütüyoruz. İhtiyaçlarınızı Google hizmetleri ve sosyal medyayla destekleyerek markanızı ön plana çıkarıyoruz.